www.ForumKraL.forum.st Yan Sitesiyiz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KraLForumDostu.forum.st Ve www.ForumKraL.forum.st İşBirliği İle Büyüyoruz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Moderatör Alımı İçin Başvuru

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Cüzdan
Altın: Sınırsız...

Moderatör Alımı İçin Başvuru Empty
MesajKonu: Moderatör Alımı İçin Başvuru   Moderatör Alımı İçin Başvuru Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:28 pm

Öncelikle Girdiğiniz İçin Teşekkürler . Lütfen Dikkatlice Okuyalım .

Bizle Çalışmak İstermisiniz ?

Sorusuna Cevabınız EVET NEDEN OLMASIN İse Okumaya Devam Ediyoruz O Zaman .

Ben İbrahim Halil Adminlikten Çok Bir Arkadaş Havası İçerisindeyimdir Üyelerimle Ve Kimseye Ayrımcılık Yapmadan , Hiç Bir Zaman Adminim Diye Havalara Girmeden Bu Siteyi İyisiyle Kötüsüyle Götürüyorum Ama Site Büyüdükçe Tabi Ki Yardımcı Arkadaşlara İhtiyacım Var Ve Bunu İçin Bu Duyuruyu Yapıyorum Laf Kirliliği Yapmadan Bitiriyorum .

Forumda Moderatör (Yönetici) Olmak İsteyen Arkadaşlardan Beklettim ;

- Bu Görevin Hakkını Verecek Kişiler Arıyorum. Çünkü Ben Yapacağım İşi Ya En İyi Yaparım Ya O İşi Bırakırım .
- Forum İle İlgilenmek Süreklilik İsteyen Bir İş Bunun İçin Üyenin Online Süresinin Çok Olması Gerekiyor .
- Olgun İnsanlar Lazım Çocuksu Hareketlere Yer Yok , Resmi Davranması Lazım Ki Belirli Bir Otoritesi Olsun Ama Bunu Yaparkende Abartmamaya Dikkat Edilmemesi Gerekiyor .
- Ve Son Ama En Önemlisi İse Bu Foruma Yararlı , Kayda Değer Bir Şeyler Katmış Olması Gerekir .

Başvurularınız Teker Teker Değerlendirilecektir .
https://kralforumdostu.forumdizini.com

Moderatör Alımı İçin Başvuru
1 sayfadaki 1 sayfası